08 kwietnia

O Mnie

Witaj na moim blogu!

Bardzo mi miło, że zagościłeś(-aś) u mnie! Pozwól, że będę zwracała się do Ciebie na "ty" i jeśli zechcesz napisać mi wiadomość lub komentarz, to również właśnie tak się do mnie zwracaj. Będzie Nam łatwiej i przyjemniej :).

Mam na imię Weronika i pochodzę z małej lecz pięknej miejscowości w województwie łódzkim natomiast aktualnie mieszkam w Łodzi. Jestem studentką na politechnice, pracuję również jako asystentka konstruktora i mam nadzieję, że niedługo obronię tytuł inżyniera na kierunku Budownictwo. Jednakże na tym nie kończą się moje zainteresowania. Moja głowa jest pełna pomysłów i dlatego też postanowiłam spełnić jedno ze swoich marzeń, czyli założyć własnego bloga.

Co możesz znaleźć na moim blogu ?
Uwielbiam testować kosmetyki pielęgnacyjne oraz bawić się makijażem, dlatego też pragnę przekazywać swoją wiedzę w tych tematach. Jednakże nie jest to jedyny cel tej strony.
Chciałabym aby ten blog był dla Ciebie chwilą relaksu, spokoju, radości, zapomnienia. 
Pragnę pomóc innym w wielu kwestiach życiowych, nie tylko kosmetycznych. Dlaczego mamy uczyć się na własnych błędach, skoro możemy na cudzych ? :)

Kontakt ze mną 
Jeżeli pragniesz podzielić się swoją opinią na tematy, które opisuję w moich postach serdecznie zapraszam do komentowania, postaram się odpowiedzieć na wszystkie komentarze, natomiast jeśli pragniesz napisać do mnie to również zachęcam i poniżej podaję adres mailowy, na który możesz wysyłać wiadomości.

adres e-mail: poradniki.wer@gmail.com

Współpraca
Jestem otwarta na wszelką współpracę. Zapraszam!


adres e-mail: poradniki.wer@gmail.com

Serdecznie Cię zapraszam do wspólnego tworzenia PORADNIKÓW WERONIKI.
Bo bez Ciebie, ten blog nie istnieje. 

Wasza Weronika. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Poradniki Weroniki , Blogger